22

Su Mykolu varėme pasidžiaugt ledo skulptūromis Rotušės aikštėje, kažkaip spalvotas ledas jaukiai susižiūrėjo :) bėjė ;o) oi pažistamų oi oi ir Genka su broliu ir Džiaksas su šeima















Šiandien irgi žiūrėjau ispanų primera sevilla - atletico, tai rungtynių maždaug 2 minute 22 sekunde, 2 priešininkai - 22 numeriai, susidūre ir nebegalėjo tęsti mačo, anyway footbal forever! ff!

Komentarai

  1. Aha smagu atsitiktinai susitikti. Vien dėl tokių atsitiktinių susitikimų verta ledinį bokštą pastatyt.
    Ir fotkiu dar skolingas, vis rankos nedaEina, bet bootinai, butinai ..
    Ir reportažu laukiam :)
    = Džiaksas =

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą