Smėlio 8


ČIA galima pamtyti kaip keitėsi mano citylandscape pastaruosius pora metų,
gal reikia važiuoti į kaimą

Komentarai

  1. o ka? krutas landsceipas :)
    isvaziuoji truputi kaiman, at(p)siputi,
    pakaifuoji gamtoje ir vel gali gristi atgal i urban area, nebijok praeis kiek laiko ir vaizdas igaus zmogisku bruozu :)) atsiras dziustantys skalbiniai, dviraciai balkonuose, ziu ir koks kaimynas slapcia ant kokio alaus buteliuko pamos ranka :)))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Teisingai teisingai, as kaip ir - urbanizuotos teritorijos produktas, tai man miestas grazus visoks,
    bet del kaimo dar reikia pasiaiskinti

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą