tarėm padarėm šiandien, parinkom šiukšlių su Štaru Antakalnio miškuose, Pupa žvejas dar pagelbėjo patarimais ir fizine jėgA, visų šudų neišrinkom dar palikom :) nes yra ka rinkti, va sakėm ir Vilniaus rajone tokia akcija teoriškai turėtų prasmę bet praktiškai neįsivaizduojama...
lepota šiaip
Komentarai
Rašyti komentarą