Per Velykas vykome į kaimą, Lukošiškiuosna, kaip sakoma. Dainora vežėsi bačka Bačkorių, parsivežėme bačką klevų sulos :) Varlių tiek baloj dar nebuvau matęs... varlių vestuvės tipo gal orgijos, nes murkė ir kunkuliavo visą laiką, gandrams gerai. Apturėjom pažintinę programą laik južuali - palei Šventąja ir palei Virintą. Andrioniškis, Šimonių girios pakraštys, Variaus atodanga prie Niuronių, tada Puntukas ir Šlavės atodanga, Virintos - Šventosios santaka, po to Pavirinčių dvarelis ir jo subliuškusi golfo laukų įdėja. Gražiausiai man patiko Variaus atodanga, toks giros upelis iš pasakos.
Grižome pro Kavarską ten užsiregistravome prie Vetygalos atodangos, Kavarsko tvenkino, ir Ryklikų šaltinių versmių, jos dar Kregžle vadinamos. Bendrai Anykščių regioniniam parkui dedamas riebus pliusas, lankytini objektai prižiūrėti, infrastruktūra sutvarkyta, įrengtos rodyklės, suoliukai, laipteliai, tilteliai, takeliai.
Komentarai
Rašyti komentarą