Sezono atidarymo rungtynės Vingio parke, pirma lyga pirma kartą. Gamtos apsupty ir gražiame ore fanatelinti visa asaba nesgavo, ne man vienam, primitivokas futbolas, juk už nugaros buvusi regbio aikštelė nelyginamai kokybiškesnė už futbolo lauką kuriame žaidė, aišku daug klaidų ir mažai pavojingų momentų, užtat svarbiausia pergalė. O žiūrovai kas su alum kas su šunim - jaukios atmoseferos garantas.
Pakilsime iš pelenuu
kartu kovosim negailėdami jėguuuu...
plaČiau apie varžybas vieno blogerio reportažas
Pakilsime iš pelenuu
kartu kovosim negailėdami jėguuuu...
Komentarai
Rašyti komentarą