Žalgiris 2:0 Glestum

Vėl laimėjom mes vėl!
Kas tas glestum net ranka nekyla žinoti, šį kartą turėjome rimtesnių žaidėjų tad žaidėme geriau, nekliuvom ant lauko, gal priprantama tas. Morinas dėjo dvi bankelas ir pankeliai liko patenkinti ;-) Prie kitų Vingio stadiono privalumų, reik pasidžiaugt galimybe kaip antai pažiūrėt regbį anapus tvoros.

Komentarai