East Acton. London


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą
Ech, užsivaikščiojau 3D Londone, labai patinka man ši funkcija, gal kas žino kada bus Lietuva fotografuojam ??? listume gi į kadrą gal ką pareklamuotume... nu tai va nugrybavau Londone net iki pensininkų namo kuriame gyveno Denikas su Volasu, UK taip susitvarkę, kad duoda pensininkams ir pašalpa ir dviejų kambarių barako kambarį, iš kurių viena apsukrusis pensininkas išnuomoja :) šaip už namo musulmonų gimnazija, o rajonas geras - klokerį radome.

Komentarai

  1. Tai man kazkaip vaidenas Pankai, kad 3d vaizdus patys useriai sudeda ir 3d google mapsuose ir daugumoj kitu 3d archyvuku :)
    manau galetai Antokalio 3d viewa nuo savo chalupos reik tik metodika isavint :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. ir blyn ta laika pabandyk sukonfigurinti, kad tipo as parsojau komentara 22:52, o man rodo kad as ryte 12:52 pavariau, cia tikriausiai kokio klyvlendo laikas ar pan :) nezinau :) o siaip tai, nekreipk demesio ir nieko nekeisk:) vysks zemba seni :))))

    AtsakytiPanaikinti
  3. del antakalnio 3d tai darom kada, o komentaru laikas :.:.:

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą