Prie Pabradės. Žalgiris 6:0 Lietava

Buvome nuvažiavę vėl prie upės, ši kartą Žeimenos upės žemupis nuo Pažeimenės iki Družilų, vėl upė vėl tiltas!
Nuo šio tilto galim pasiekti miškų gūdumoje isikūrusią Pažeimenės geležinkelio stotelę, ant tilto su mašina nevažiavau, jau poto, kitoj pusėj radau ženklą su prierašu: NE IDI POSMOTRI NA MOST :S
Gamta atsigavus burzgia, žalia blyn ir šiaip žiedai, lepota. Reikia traukti inventorių ir plaukti, ai išpradžių inventorizuot inventorių.
O štai Žalgiris vakar parodė ta žaidimą dėl kurio žmonės i varžybas eina, šešios visokios bankės krito, ir su galva ir iš toli, rėkėme - "šeši nulis, šeši nulis, šeši nulis eeoohoo"

Komentarai