Kagi negi jaugi, prasinešėm savaitgalį per Šventosios baseiną, nuo Upininkų iki Jaros-Šatekšnos, ieškojau vaizdų knygai, bazė įkurta Lukošiškiuose kur ir Vakario gimšakas. Nuo A2 sukom kairėn pro Liukonis kuriuos jau matėme pavasarį, link Upininkų, paskui pervažiavę Šventąją sukom link Veprių ir Leonpolio, na uždėjom taškus ant i tradiciškai Ukmergė-Kavarskas-Anykščiai-Lukošiškiai. jei rimtai tai Kavarske, Šventosios slėnio šlaite, trykšta Kavarsko tufų (suakmenėjusių klinčių) šaltiniai, kartais vadinami ir Šv. Jono šaltiniu. Ši versmė vaizduojama ir miesto herbe. ;)
Šeštadienis - PARTY!!!!
O kita dieną varėm apžiūrėt Ievos žemės prie Verksnionių Rokiškio rajone, ai kažkaip gražu ten buvo šikartą
Po to nepavyko prarvatsia prie Jaros Šventosios santakos, užtat radom spalvų
o to gražia seka tapo poros šimtų metrų"Kiškių bažnyčios" skardis Mičionyse, nušiktas tik bambaliais ir kitokiom egzistencijos liekanom,
sustojom prie Vorutos piliakalnio, žmonių - 0 , o viduje sėdi darbuotojas galintis pravesti edukcinę programikę ir iš lanko pašaudyt, vat paradoksas, traukos objektų yra a žmonių jiems nėra :) gal traukos objektai ne tie, ka Voruta būtų Maksima.
absoliutli daugiau kadru rasi čia
Šeštadienis - PARTY!!!!
O kita dieną varėm apžiūrėt Ievos žemės prie Verksnionių Rokiškio rajone, ai kažkaip gražu ten buvo šikartą
sustojom prie Vorutos piliakalnio, žmonių - 0 , o viduje sėdi darbuotojas galintis pravesti edukcinę programikę ir iš lanko pašaudyt, vat paradoksas, traukos objektų yra a žmonių jiems nėra :) gal traukos objektai ne tie, ka Voruta būtų Maksima.
absoliutli daugiau kadru rasi čia
Komentarai
Rašyti komentarą