Lietuva 0:1 Rumunija

...prapisom, tai tokia ir nuotaika, jei realiai tai niekas nepasikeitė, visada kiek atsimenu mes trypčiojam lentelėje su tokia prielaida "dar yra šansų.....", nepatinka man futbolas (kam patinka?) kai nebūna pavojingų momentų, galima prapist bet žaidžiant, gerai į Pietų Afrika nevažiuosim, davai nuo kito Europos čempeiso pradedam, sou auginam futbolininkus
Žaliai balti irgi parapiso...

Komentarai