Atvykome į Preilą, pakeliui dar stabtelėjom Pakruojo dvare,
kuris nepadarytų gėdos jei rūmais pasivadintų :) it net Blinda šičia neveltui matyt filmuojamas buvo. O Neringa tuštokoka, be hansų ir latvių iš vis būtų "nol na masu" bet ginkdie ta tuštuma nemaišo, yra nuolatiniai Neringos gyventojai laik ) Oželytė, biškis poilsiautojų ir to pakanka...
o vakar pliaže nebuvo veliavos bo bangų nerasta, ė dar čia kažkas yra kažkas yra kai būni kokystai "harmonijos stabilizatorius", oi kažką!
kuris nepadarytų gėdos jei rūmais pasivadintų :) it net Blinda šičia neveltui matyt filmuojamas buvo. O Neringa tuštokoka, be hansų ir latvių iš vis būtų "nol na masu" bet ginkdie ta tuštuma nemaišo, yra nuolatiniai Neringos gyventojai laik ) Oželytė, biškis poilsiautojų ir to pakanka...
o vakar pliaže nebuvo veliavos bo bangų nerasta, ė dar čia kažkas yra kažkas yra kai būni kokystai "harmonijos stabilizatorius", oi kažką!
Ka tu pankai čia peeezi :)))) harmonijos bimbaliatorius kokis tai :)))gal gavai saules smugi Jonai Mindaugai :))))))
AtsakytiPanaikinti