Buvom aplankyti Štarų familijos Barkuškėje,
oi oi kaip gražu čia Lietuvos "šveicarija", kalniukas ant kalniuko sukuria tokia galingas panoramas, kur ne kur ikištas neprastas ežeraitis, mano galva tai Nacionalinis parkas nublanksta prieš tą kraštą, taigi pramogavom katu katu, maudėmės Jaurio ežeriuke, ir Mergežeryje, leidom garą pirtį ko pasekoje pavėlavome užmesti gaudykles, vėžiai jau miegojo, bet taip dar smagiau, užtat miškas pažėrė grybukų per du sustojimus - pilna kašikė, net nespėjau pasilenkti kai Laimis ir AŠ viską surinko, tiesa prieš tai... gėda sakyt, bet sulaužėme infrastruktūros įrengini, jungianti dvi sodybas skirtinguose krantuose, na gal nesulaužėme o forsmažorinom su tilteliu upelin biški, jedryžtvailiod, nežinau reiks kažką naudingo infrastūkturai nuveikti už tai.
Laukiu fotkių...
oi oi kaip gražu čia Lietuvos "šveicarija", kalniukas ant kalniuko sukuria tokia galingas panoramas, kur ne kur ikištas neprastas ežeraitis, mano galva tai Nacionalinis parkas nublanksta prieš tą kraštą, taigi pramogavom katu katu, maudėmės Jaurio ežeriuke, ir Mergežeryje, leidom garą pirtį ko pasekoje pavėlavome užmesti gaudykles, vėžiai jau miegojo, bet taip dar smagiau, užtat miškas pažėrė grybukų per du sustojimus - pilna kašikė, net nespėjau pasilenkti kai Laimis ir AŠ viską surinko, tiesa prieš tai... gėda sakyt, bet sulaužėme infrastruktūros įrengini, jungianti dvi sodybas skirtinguose krantuose, na gal nesulaužėme o forsmažorinom su tilteliu upelin biški, jedryžtvailiod, nežinau reiks kažką naudingo infrastūkturai nuveikti už tai.Laukiu fotkių...
Komentarai
Rašyti komentarą