Københavns Metro liepos 24, 2009 Gauti nuorodą „Facebook“ X Pinterest El. paštas Kitos programos Metro neturi vairuotojo del to galima fainai pasigliučinti, ypač važiuojant iš Kristianijos. Sako Kristianija nebeveikia, bet įtariu vairuotojų metro neatsirado :) Fotografas Štaras! 200? Komentarai
Komentarai
Rašyti komentarą