Københavns Metro


Metro neturi vairuotojo del to galima fainai pasigliučinti, ypač važiuojant iš Kristianijos. Sako Kristianija nebeveikia, bet įtariu vairuotojų metro neatsirado :) Fotografas Štaras! 200?

Komentarai