
Kagi pagaliau futbolas Vilniuje, nors Lipovkėje, kai pilnas stadionas,

visokių viskokiausių fruktų buvo, o tik tokių ir reikia. Fulhamas laimėjo ne tai kad jiems pasisekė, o ir Vėtra buvo į kelnes pridariusi, aišku vėtra poxer bet vistiek smagiau būt buvę jei vieną įriedenę būtų, tikėsimės Londone neslėgs namų sienos ir priešinsis dar garbingiau. Fulhamo fanai patvirtino savo kaip taikiausių Priemerlygoje vardą, it krikščionių misionieriai :}
Komentarai
Rašyti komentarą