Joniškis ir šiaurė :)

Apsilankymas Joniškyje buvo linksmesnis, ir dėl to kad pagaliau radau vietą išsimaudyti :)
bo šitam ūkininkų krašte biški net nejauku darosi nuo laukų lygumo o technika pas juos trofejinė - zauberkul. Iš Joniškio pro Joniškėlį šį kartą namo važiavome, tai Joniškėliui šiais metais 400+3 metai xaxa, o vat prie Mūšos dolomitinių atodangų dar sugrįšime, nes tik prie mažesnės stabtelėjom, dar malūnų likučių šiam krašte daug, mažu reiktų juos sukatalogizuot kaip donkixotui.

Komentarai