Apsilankymas Joniškyje buvo linksmesnis, ir dėl to kad pagaliau radau vietą išsimaudyti :)
bo šitam ūkininkų krašte biški net nejauku darosi nuo laukų lygumo o technika pas juos trofejinė - zauberkul. Iš Joniškio pro Joniškėlį šį kartą namo važiavome, tai Joniškėliui šiais metais 400+3 metai xaxa, o vat prie Mūšos dolomitinių atodangų dar sugrįšime, nes tik prie mažesnės stabtelėjom, dar malūnų likučių šiam krašte daug, mažu reiktų juos sukatalogizuot kaip donkixotui.
bo šitam ūkininkų krašte biški net nejauku darosi nuo laukų lygumo o technika pas juos trofejinė - zauberkul. Iš Joniškio pro Joniškėlį šį kartą namo važiavome, tai Joniškėliui šiais metais 400+3 metai xaxa, o vat prie Mūšos dolomitinių atodangų dar sugrįšime, nes tik prie mažesnės stabtelėjom, dar malūnų likučių šiam krašte daug, mažu reiktų juos sukatalogizuot kaip donkixotui.
Komentarai
Rašyti komentarą