buvom su Stoškumi pirmą kartą Gravity ! Senelis dekoravo gi, o vyko pirmas vibratorius :!? su Grovskopa, prieš tai apsukome užsukome pas zavisalsčikus iš Kauno, kurie paruošinėjo
šalia esančią Tauro alaus gamyklą
kitos savaitės reivui - Modulgate, gera šita idėja rengti diskotekas pramonės pastatuose, atitinka įdėja, o vakar buvo malonu klausytis naujo kokybiško techno nors, grojo įvairiai, pradžioje gal kiek mutilino monotoniškai lengvai bet po to puikiai, nepatiko tik apšvietėjas grybą pjovėjas, utreniaja počta variantą bandė prastumt ;} ir žmonių galvojau dvigubai daugiau bus :)
GALERIJA
šalia esančią Tauro alaus gamyklą
GALERIJA
Komentarai
Rašyti komentarą