Vėl puikus oras ir sekmadienį vėl mes buvom Vingio stadione,
kitą sykį būtinai pasiimsiu Andriušką ech draugelį, bo blyn neisgauna laimėt, tokių zemba emocijų suteikė pirmas kėlinys, mes pirmavom viena kitą kartą ir žaidimas buvo ir progų turėjom, bet antro kėlinio pradžioje bac bac ir rūkom... o žmonių kažkaip nedaug, bliamba reikia kažkaip užpildyti šitą stadiką, nedidelis gi anas esą (ne daugiau 1100? telpa), karoče kitą sykį būtinai pasiimsiu Andriušką :)
ps. foto pasiskolinta iš čia ačiū
kitą sykį būtinai pasiimsiu Andriušką ech draugelį, bo blyn neisgauna laimėt, tokių zemba emocijų suteikė pirmas kėlinys, mes pirmavom viena kitą kartą ir žaidimas buvo ir progų turėjom, bet antro kėlinio pradžioje bac bac ir rūkom... o žmonių kažkaip nedaug, bliamba reikia kažkaip užpildyti šitą stadiką, nedidelis gi anas esą (ne daugiau 1100? telpa), karoče kitą sykį būtinai pasiimsiu Andriušką :)ps. foto pasiskolinta iš čia ačiū
Jo Panki, būtinai pasiimk ir many, bo reik palaikyt savo mylimą mylimo miesto komandą, kad ir labai sunkią minutę ir šiaip smagiai pabūti. Beje ašai nuo taves nusikopijavau Pankuša bloginti ir pats pradėjau vakarais po sakinuką įmesti, bet iki tokio kaip pas tavy tai dar toli toli o kažkaip laiko niekaip neprišaudau ilgesniam prisėdimui prie kamputeriaus :))) zahody pasmotret na andriusstaras.blogspot.com :)))
AtsakytiPanaikinti