Ruduo užfiksuotas spalio 11, 2009 Gauti nuorodą „Facebook“ X Pinterest El. paštas Kitos programos Buvom su Pupa pažiūrėt kaip lašišos eina.. Nuo Pučkorių lašišų nepamatėm, bet pataikėm ant rudens. Komentarai Andrius2009 m. spalio 13 d. 23:49Pankai gal nori varyt į U.D.O. Forum palace, lapkričio 17 dieną , ašai bilietuka jau užsibukinau... Ar tau senas geras Havy metal nebeaktualus :) ?AtsakytiPanaikintiAtsakymaiAtsakytine2009 m. spalio 14 d. 10:55Česno skažu, idomus tavo siulymas ......havimetal zimoi i letomAtsakytiPanaikintiAtsakymaiAtsakytiPridėti komentarąĮkelti daugiau... Rašyti komentarą
Pankai gal nori varyt į U.D.O. Forum palace, lapkričio 17 dieną , ašai bilietuka jau užsibukinau... Ar tau senas geras Havy metal nebeaktualus :) ?
AtsakytiPanaikintiČesno skažu, idomus tavo siulymas ......
AtsakytiPanaikintihavimetal zimoi i letom