Ruduo užfiksuotas

Buvom su Pupa pažiūrėt kaip lašišos eina.. Nuo Pučkorių lašišų nepamatėm, bet pataikėm ant rudens.

Komentarai

  1. Pankai gal nori varyt į U.D.O. Forum palace, lapkričio 17 dieną , ašai bilietuka jau užsibukinau... Ar tau senas geras Havy metal nebeaktualus :) ?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Česno skažu, idomus tavo siulymas ......
    havimetal zimoi i letom

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą