Šiauriniai kaimynai II

Čiotkas Rygos senamestis, kompaktiškas o dėl aukštesnių pastatų sudarantis iliuzija kad didesnis nei Vilniaus :)
Buvom Zoologijos darže pirmieji lankytojai, per ~porą valandų apibėgome visą, tvarkingas, tiesa nėra dramblio,kažkaip nustebino neoniniai halogenai tropikų name, ten toks kambariukas buvo kur šikšnosparniai ir kiti nakties gyviai.
Buvom nuvažiavę iki tos vietos kur Dauguva įteka į jūrą. Ten šalia toks valakampių tipo tik didesnio mastelio gyvenamasis rajonas, vėliau dar pora pasivažinėjimų tramvajumi, pakeliui taip netikėtai atrastas geležinkelių muziejus ir penktadienio rytą patraukėme i Ventspilį. Pagaliau jūra...
dar seniausias švyturys, radioteleskopas. Ką naftininkų miestas sutvarkytas liuksovai, nėra kažkokio didelio ispūdingo senamiesčio, uostas, bet kažkaip viskas pritaikyta žmonėms, atvirkščiai nei GaujosNP stovėjimas visame mieste nemokamas, promenados, parkai, gėlynai, trinkelės, sukelia teigimas emocijas, žinoma reiktų čia atvažiuoti vasarą.

Ai užsirovėm ant levo kabako, kuriame netik permokėjom nes nepamatėm už kelių metrų buvusios savitarnos, bet ir išsitepėm burokėliais :) vat turistų tai labai minimal, dar 4 vokiečius mačiau. Už valandos kelio pakeliui į LT yra Kuldiga, senovinis latvių miestukas

kuriame taip pat gausa lankomų objektų; krioklys, tiltas, bokštas, smėlio alas :)
tekšt tekšt sudėliojom paskutinius taškus ant i, dar užsirovėm ant lietuviško-latviško 6odešimtmečio, Pampaliuose... nesiplečiant visiškas gaidys su muštynėmis kaip priklauso...
pilnas kelionės reportažen šnai

Komentarai

  1. Vasara Venspilis rulz, visiškai lietuviškas miesteliokas... Porą kartų vasara buvau tai vis skaičiuodavau mašinas lietuviškais ir kitais numeriais (80 procentų lietuviški gaunasi), o pernai ant rokerių-baikerių fiestos užsirovę buvom tai nieko atrakcija visai, egzotinė,,, o Kuldiga tai irgi rulz laba fainas atsiminimas..//..

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą