Teatre

Su Gijomu aplankėme Mantą, jei tiksliau pasinaudojome jam suteiktomis privilegijomis kurios leido pažvelgti Večerskio spektaklį naujais kampais, iš pačios teatro virtuvės. Spektaklis Meilė pagal grafiką tipo linksmas ir su žymiais aktoriais, to dėlei salė būna sausakimša. Pirmą dalį žiūrėjome iš apšvietėjų balkonėlio,
antrąja iš pulto salės gale, dėkui Ričkai. Puikios apžvalgos vietos, chi chi bohemos užkulisiai, ėjom pro scena, po scena, ant scenos, pro grimerines ir kitus teatro užkaborius. Su spektakliu viskas gerai, nors žiurėjau antrą kartą, tačiau ką ten mano antras kartas prieš Ryčka kuris n-tajį kartą mato ir vistiek žvengia nes interpretuoja aktoriai vis kitaip.

Komentarai