3d zaparas

Šeštadienį dar vienas reginys mieste Europos kultūros sostinėje, rotušės aikštėje susirinkę žmonės turėjo tapti unikalaus reginio liudininkais, aišku dauguma išėjo nusivylę, faktas kad miestui reikia reginių-renginių, nu bet faking... nekokia projekcija tesėsi ~5min po to pertrauka - 20 per kurią leido reklamą... kažkaip jei tai būtų kokio koncerto apšvietimo menka dalis gal praeitų, visiškas nesusipratimas, pinigų plovimas ir kitas šudas iš VEKS ...

o aš laukiau kažko tokio

Komentarai