pagreitis

taip, įsisuka šventinis režimas, renginių gausa pati save gausina. Juk buvau AIRuose, labai patiko, elektronika gyvai visada gerai! minimalsyntpopsas!

dar kalėdos
laukiam sniego
bus vaizdo
o darbo
kaip ir ne
per krize

Komentarai