Sausio 19 dieną būna pravolavų šventė Kreščenije Gospodni, jos metu šventinamas vanduo, nardoma į eketę, nes kalbama, kad šią dieną keičiasi vandens savybės ir visas vanduo esti stebuklingas. Šiais metais iš Džiakso koleges Alinos (kuri viską ir papaskojo man) gavau draugišką palinkėjimą kad vanduo ir kompui pašventint tinka :) ir atsitik tu man man tau, issypyle vakare arbata ant nešiojomo naminio HP, irką nuvežėms i taisyklą, ko pasekoje kompą pravalė pataisė, kad dingo visos jį kamuvusios bėdos, je je - nebekaista, tyliai veikia~~~
Komentarai
Rašyti komentarą