oi pažiūrėsim kur stovės ši kultūros platforma pavasarį, jau kai varysim žiemą tai ... "Nerie nešk namelį" ... :) menas turi šokiruot sako.., bet lietuviškas vamzdžių ir kitokių šiuolaikinių menų šūdų bliūdų šokas tai toks "wtf" kad visiška neveža gaunas, o vieta ir kas ten vyko tai faina kultflux odnako
oi pažiūrėsim kur stovės ši kultūros platforma pavasarį, jau kai varysim žiemą tai ... "Nerie nešk namelį" ... :) menas turi šokiruot sako.., bet lietuviškas vamzdžių ir kitokių šiuolaikinių menų šūdų bliūdų šokas tai toks "wtf" kad visiška neveža gaunas, o vieta ir kas ten vyko tai faina kultflux odnako
Komentarai
laukiu šio pavasario šioje vietoje mastydamas iš profesinės pusės :) (kaip hidrologas turėjau uomeny:)) ir kažkodėl man žiūrint į šį laikinos paskirties pastatą mano veidą išvagoja pigdžiugiška išraiška :))))
AtsakytiPanaikintiupei pakenkt neturėtų, ar kaip? o tie patys meninykai galės daryt akcija "fiskultfluks darau" ir gelbėti bibiala :-)
AtsakytiPanaikinti