oi pylė šymet vasario vidurmėnesyje švenčių salvė pradedant kinų naujais metais viską vainikuojanti vasario 16! ir užgavėnės kur dar Pupos gimtadienis o jei valentas !?.
BOSSANOVAKotrynos bažnyčioje pažinau ta pačią dieną kaip ir pinkmilkshake barą
priešais salamą. Abi pažntys buvo malonios daug žadančios :)o(:
Šventinių vaizdų miksiukas
Komentarai
Rašyti komentarą