Rinktinės sugrižimą į Vilnių lygiosiomis su slovakais vertinant apima dviprasmiai jausmai. Iš vienos pusės pagaliau pasiektas teigiamas rezultatas ir iškovotas taškas prieš stipresnę komandą yra gerai, bet beveik visą kėlinį žaidėme 11 prieš 10. Kamon vyrai, nemačiau to noro žaist, užspaust iki galo dabit varžovą. Gerai būtų kad vengras imtų ir mestų visus senius o leistų jaunimą kuris dega noru ir ryžtu, negi tokių nėra. Būtų simboliška apsivalo ir federacija ir rinktinė. Ir kas per wtf NEateiti prie tribūnos po mačo slabo?
Komentarai
Rašyti komentarą