Brussel gavom bonus dieną pakeliui iš Malagos
nors pradžioje atrodė papildomiems įspūdžiams vietos nėra bet paskui normaliai
galvojau išlaižyta ES sostinė
o čia didelis tūsas su savo šiukšlėmis ir galerijomis metro tramvajais traukiniais neformalais vafliais alumi bulvytėmis indais arabais ir nelegali afrikiečių darbo birža po langais
Komentarai
Rašyti komentarą