Afterparty PERGALĖ

Pusė darbo padaryta, apie viską po truputi, bet išsamiausiai viską aprašė Storas. 

Personal point of view Susitikom su Gima prieš 5 prie Kiaušinio ir patraukėm į senamiestį kur žinojom kad Prancuzparky yra Pietų 4. Gima dar nuvarė į  rimi prie Rotušės, aš pasilikau laukti lauke, mačiau praeinančius 2-3 žmonės Žalgirio atributika, tačiau pagrindinė masė spoksančių buvo poznanės briedžiai keistu žvilgsniu, dideli ir kažkokie užsiparinę, be atributikos, grupėmis po 3-5 kartais didesnėmis,bet perdaug nejaukiai nesigavo jaustis, mieste juos buvo galima pastebėti, nežinau kaip atrodė tiems kurie nesidomi futbolu, bet po mūsų žurnaliūgų trydos tokių nežinančių  lyg ir neturėjo būti likę. Pasiekėme Prancūzparkį kaip tik laiku, prasidėjo mūsų žygis, parodyti miestui savo žaliai baltas spalvas. Nu link 100 ten galėjo mūsų būt su nematomais kariais, bet kaikurie matematikai sako max 80. Visą laiką lydėjo du mentų džipai iš priekio , gal dar ir gale, dainavom deginom fajerius, tie lenkai kažkaip  net nebandė najexat kol nepriėjom Šv. Trejybės bažnyčia, tarp kitko žinoma kaip lenkų katalikų citadelę, čia šlėktų vienoj vietoj buvo koks 30 +- pradėjo leist putas apie tai kad Vilnius mol Lenkijos, tad badėm pabart anuos truputi bet mentai iš visų pusių visokiais pavidalais pradėjo lysti, ant arklių, su šalmais, su vinčesteriais, lenkų policajai, ir nors atskrido mūsų pusėn kebabas, jogurtas Miau, ir kolos puslė, konfliktas užgeso net neprasidėjęs, o mus kortedžas apsupęs iš visų pusių palydėjo iki stadiko, kaip ten būtų nebandysiu gilintis, tik jų rajone buvo ir daugiau, gal ne visi 500 kurie paskiau atėjo į stadiką bet tikrai daugiau, jie juk irgi nuo Aušros Vartų link stadiono žygiavo tik vėliau. Kur ne kur su atvykėliais malėsi ir vietinė polonijos fauna.
O Goblinų, mentų ir kitokio plauko pareigūnų stadione ir jo apylinkėse nebuvau dar tiek matęs nuo sssr laikų kai privalomai dvi pirmos eilės žalgirio stadione buvo suvarytos saldafonų.
Rungtynės gražios, PERGALĖ saldi, mūsiškiai  kovojo taip, kaip reikia, fanatelinti tokioje pailgoje sosiskoje buvo neįprasta, man atrodo girdėjomės sunkiai, bet tikiu kad po keletos metų mes žaisime normaliame stadione gal net legendiniame ir nereiks kaitalioti savo vietos ir žmonių daugiau tilps, Viskam ateina laikas ir jis ateina :)
Netradicinis pas mus bet tradicinis Lenkijoje momentas pasibaigus rugtynėms, Lecho komanda atiduoda maikes ultroms ir nuleidę galvas klausosi savo ultrų priekaištų kokias 15 minučių, o tuo metu Žalgiris šėlsta su savo žiūrovais, ex saldu net tuos vilno naša ir kitus jų skanduotus šudus kurių nesupratau atperka.

Komentarai